Tu pri vchode do malej telocvične od Popradskej ulice treba počkať pred schôdzkou 
 

Kde nás nájdete, ak máme schôdzku v malej telocvični?

Schôdzky sa konajú v malej telocvični v ZŠ Kežmarská 30 každý štvrtok od 16:00 okrem prázdnin za podmienky, pokiaľ je prihlásených dosť detí z tejto školy, aby sa dalo fungovať súčasne aj ako školský krúžok. Na schôdzky treba prichádzať v predstihu zopár minút pred 16:00, lebo potom, ako nás pustia do objektu, vchod sa zamyká. So sebou si treba priniesť prezuvky. Schôdzky trvajú niečo vyše hodiny, obyčajne sa končí okolo 17:15, nanajvýš o 17:30.

Stretávajú sa tu deti, ktorým pre schôdzky vyhovuje poloha na sídlisku Terasa alebo stretnutia vo štvrtok.
Do malej telocvične sa pre naše stretnutia nevchádza hlavným vchodom do školy z priestoru Kežmarskej ulice ale vchodom od Popradskej ulice, ako je naznačené na obrázkoch. Toto miesto sa nachádza neďaleko predajne Lidl pri križovatke ulíc Popradská a Toryská a Moskovská trieda. Na tejto križovatke na zastávke mestskej hromadnej dopravy "Hodonínska" zastavujú trolejbusy 71 a 72 a autobus 17. Hneď pri vchode do objektu školy na okraji Popradskej ulice sa dá bezplatne parkovať.

 

Ak by ste sa chceli kontaktovať a zaujímali by ste sa podrobnejšie o činnosť 2. oddielu skautov v Košiciach, mailujte na oskarsch@oskarsch.sk alebo volajte 0905 260691
© 2. oddiel skautov Košice